Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Głośniczek włączonych świateł.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Głośniczek włączonych świateł.

    w czym te srodki sa lepsze od zwyklych preparatow do szyb typu Mr Muscle? Latwiej sie myje, nie maże się, nie przyciąga brudu? Nie to że podaje w wątpliwość ich skuteczność, tylko że akurat w domu i w samochodzie jest taka sama szyba więc jestem ciekaw czym to się różni. jak to takie dobre środki to może zastosuje do mycia szyb w domu...?
    A w pytaniu bardziej chodziło mi o technikę mycia, gdyż jest to dla mnie mocno niewygodne. Próbowałem na stojąco z zewnątrz samochodu ale nie dosięgam. Siedząc na fotelu z kolei też nie jest to wygodne.
    A myjecie najpierw preparatem, potem starcie czysta wodą czy jakoś inaczej?

  • #2
    [O1] Głośniczek włączonych świateł.

    czesc,
    zepsuł mi się glosniczek wlaczonych swiateł,jak sie do niego dostac,i jak sie fachowo nazywa?

    Mam tez problem z lampka w drzwiach kierowcy,nie swieci,a żarówka dobra.Dodam ze pasazera dziala prawidłowo.

    Octavia 1.9tdi elegance 2002rok.


    licze na wasza pomoc
    pozdrawiam
    Octavka 1.9TDi Elegance kombi '02r

    Komentarz


    • #3
      To prawdopodobnie nie sprawa żaróweczki czy głośnika ale zamka w drzwiach kierowcy, a dokładniej mikrostyku, który włącza sygnalizację otwartych drzwi a wraz z włączonymi światłami włącza pipczek. Sam to przechodziłem.

      Pomaga wymiana zamka (drogo, chyba że np. na gwarancji) lub mikrostyku (jest gdzieś instrukcja na forum).
      :

      Komentarz


      • #4
        Kubeq, Sprawdź, czy po ptwarciu drzwi zaświeca się oświetlenie kabiny, jak nie to mikrostyk na 100%
        A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
        AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
        O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
        -------------------------------------------------
        Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez splawik
          Kubeq, Sprawdź, czy po ptwarciu drzwi zaświeca się oświetlenie kabiny, jak nie to mikrostyk na 100%
          u mnie były tzw zimny lut więcej informacji znajdziesz
          Forum - Octavia Club Polska
          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

          Komentarz


          • #6
            Re: Głośniczek włączonych świateł.

            hej ho

            http://translate.google.pl/translate...inac-zamku.htm

            wejdz tu, nasi południowi sasiedzi to opisali ;-)
            +LPG Elpigaz IV gen :-)

            Komentarz


            • #7
              Witam , najprwadopodobniej spalił Ci się mikrostyk, Ja mialem tak samo, To żaden problem, zakup na allegoro 17 złotych, plus montaż- robocizna elektryka 2 godzinki 80 złotych. Jesli chcesz samemu to zrobic to podajeCi stronkę tam jest instrukcja ze zdjeciami. Pozdrawiam
              Forum - Octavia Club Polska
              Dipol

              Komentarz


              • #8
                Rzeczywiście , lampka otwartych drzwi nie działa czyli na pewno mikrostyk..Dziekuje bardzo za odpowiedzi,i linki

                pozdrawiam
                Octavka 1.9TDi Elegance kombi '02r

                Komentarz


                • #9
                  Kubeq , Nie ma za co dziękować. Ciesze się że oklazalem Ci sie pomocny, ale za pomoc rozdajemy sobie punkty, Pozdrawiam
                  Dipol

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X